Kurz food fotografování s Petrou Novotnou

Nedávno nás napadlo, že bychom mohli v Chefstarteru uspořádat kurz food fotografie pro všechny nadšence dobrého jídla, kteří by se chtěli naučit, jak jídlo nejen hezky vyfotit, ale také jak si připravit okolní scénu, aby byl výsledný snímek dokonalý.

Oslovili jsme profesionálku Petru Novotnou, která původně vystudovala grafiku a během mateřské dovolené se začala věnovat fotografování jídla, až se z ní stala žádaná fotografka. V současné době spolupracuje na různých projektech, fotí pro časopisy, kuchařky nebo pro reklamní agentury. Petru můžete znát také z jejího blogu Kuchařinka.cz, který potvrzuje, že jídlo je její obrovská vášeň.

Zájem o účast na kurzu food fotografie byl obrovský, proto jsme s Petrou domluvili rovnou další dva termíny. Kapacita workshopu byla omezená, aby si každý mohl vyzkoušet focení, food styling a decor styling a individuálně se s Petrou poradit, jak docílit nejlepšího výsledku. Petra mluvila o základním nastavení fotoaparátu, správné kompozici světla a předala nám mnoho praktických tipů.

Tímto děkujeme všem za účast a nejvíc Petře za skvělý workshop a příjemnou atmosféru! Protože si myslíme, že takto zaměřených kurzů je v Praze málo, brzy vypíšeme poslední volný termín a rádi vás na kurzu uvidíme!