Networkingové ochutnávání projektů

Začátkem dubna jsme uspořádali vůbec první networkingové ochutnávání projektů, které bylo veřejně přístupné a na jehož základě jsme chtěli budovat vztahy mezi ostatními nadšenci jídla. Rozjet vlastní food byznys může být na začátku obtížné, proto nás v Chefstarteru baví pomáhat novým projektům a pořádat akce pro ostatní.

Networkingové ochutnávání bylo zadarmo, ale s podmínkou, že každý účastník musel donést svůj produkt nebo představit svou službu ostatním. Všichni návštěvníci dostali jmenovku, kam si také mohli napsat, co nabízí a s kým by rádi navázali spolupráci. Zkrátka vzájemné seznamování projektů, food blogerů a dalších lidí, kteří se jídlem zabývají nebo už třeba rozjeli úspěšný projekt. Vítáni byli i lidé, kteří shání například catering na svou oslavu.

Účastnili se známé Naše Kaše, kteří nabízí kaše ve sladké i slané podobě, dále Kiš-Kiš, úspěšní kluci z Konečně vývar, food blogeři a další zajímaví lidé, kteří mají rozhodně co nabídnout. Cílem networkingového ochutnávání projektů bylo seznámit ostatní, ochutnat navzájem vlastní výtvory, povídat si, bavit se a třeba si i nechat poradit a navázat spolupráci.

Moc děkujeme všem, kdo přišli a doufáme, že se opět potkáme. Možná, že některé zúčastněné projekty potkáme u nás v Chefstarteru, kde nejen pronajímáme profesionálně vybavenou kuchyň, ale také poskytujeme poradenství.