Z naší konference START it!

Už je to skoro 14 dní od naší konference STARTit, kterou jsme pořádali pro začínající podnikatele, nebo ty, co se k tomuto kroku teprve odhodlávají. Pěkný report si můžete přečíst na stránkách Storyous, nebo si prohlédněte program na webu konference. Z konference máme dobrý pocit. Samozřejmě, že je co vylepšivat a našlo se pár věcí, které nevyšly podle našich představ, ale od většiny návštěvníků jsme dostali pozitivní zpětnou vazbu a z toho máme velkou radost. Podívejte se na pár příkladů toho, co napsali:

  •  Netradiční catering, který odpovídal tématu konference, považuji za nápad přímo geniální. Dostatek pití je také na konferencích podceňován, což nebyl váš případ, skvělé.
  • Skvělá organizace, zajímaví přednášející, příjemná atmosféra 🙂
  • Líbila se mi pestrost přednášek/workshopů, kompletní koncept a nápad, mnoho lidí kteří miluji gastronomii na jednom místě.
  • Je skvělé, že vůbec taková akce existuje, je vidět, že si někdo dal práci s výběrem přednášejících a lidí na workshopy, není úplně pravidlem u takhle velkých akcí, že všichni účinkující jsou tak dobrými řečníky, všichni měli co říct a vše bylo až na vyjímky k věci. Skvělé místo. Dobré jídlo. Paráda.
  • Oceňuji, že jste nenaplnili celkovou kapacitu Makro akademie a bylo nás na workshopech počtem akorát, abychom z toho něco měli.

Všem návštěvníkům moc děkujemea těšíme se na viděnou u dalšího ročníku! Mrkněte se na pár fotek: ZDE.