CHEFSTARTER POMÁHÁ ZAČÍNAJÍCÍM PODNIKATELŮM
ROZJET VLASTNÍ FOOD BUSINESS

ROZJEZD PODNIKÁNÍ
S JÍDLEM

Ať už chceš prodávat na farmářských trzích nebo rozjet svojí restauraci, jsme tu právě pro tebe. Můžeš u nás vařit v pronajaté profesionální kuchyni a nebo se dál vzdělávat a účastnit se nejrůznějších foodie událostí, workshopů a kurzů.

VZDĚLÁNÍ
V OBORU

Ucelené vzdělání pro podnikání v oblasti jídla, o tom je dvou měsíční akademie, která se koná na podzim. Taky se můžeš těšit na konferenci a plno zajímavých workshopů, kurzů, přednášek a dalších foodies akcí. Bližší informace již brzy.

BUDOVÁNÍ KOMUNITY
& NETWORKING

Potkat se se stejně naladěnými lidmi, sdílet zkušenosti a čerpat rady zkušenějších? Začni tvořit foodies komunitu s námi. Všichni milujeme jídlo a rádi si o něm povídáme.

LEKTOŘI
A MENTOŘI

Potřebuješ poradit, jak začít podnikat, nebo si už začal a řešíš nějaký konkrétní problém? Neváhej a napiš nám. Přepojíme tě na jednoho z našich mentoru, který ti poradí.

LEKTOŘI & MENTOŘI

NEJBLIŽŠÍ AKCE

září 2018

Food startup academy

- Academy -

Připravili jsme intenzivní dvouměsíční akademii plnou přednášek, workshopů a praktických ukázek z oblasti financí, marketingu, práva a dalších. Na začátku je váš nápad. Na konci je businessový, marketingový a finanční plán a start vašeho podnikání.

Více info
listopad 2018

Konference start it!

- Konference -

Sobota plná inspirace pro foodies a pro ty, co podnikají ve světě jídla nebo o podnikání teprve uvažují. Kromě inspirativních přednášek vás čeká spousta workshopů a praktických ukázek. Chceme, aby byl váš rozjezd jednodušší!

Více info
Zobrazit všechny akce

PARTNEŘI

Jsme otevřeni ke spolupráci se všemi, kteří se chtějí podílet na rozvoji food startupů v ČR! Ozvěte se nám!

NEWSLETTER

Zůstaňme v kontaktu. Pozvánky na zajímavé akce nebo novinky z Chefstarteru ti pošleme cca 1x do měsíce.